Beran, Michal, Dohnalová, Petra, Neureutterová, Klára - Tematický česko-anglický a anglicko-český soudnělékařský slovník

Tematický česko-anglický a anglicko-český soudnělékařský slovník
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788024637129
Cena eshop:
171 Kč
( Cena MOC: 190,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Beran, Michal, Dohnalová, Petra, Neureutterová, Klára - Tematický česko-anglický a anglicko-český soudnělékařský slovník

Zcela jedinečná odborná publikace na poli soudního lékařství. Jejím účelem je sloužit jako originální a nepostradatelná pomůcka při studiu, překladu odborných textů či přípravě přednášek a různých písemných sdělení pro odbornou i laickou veřejnost.

Slovník je rozdělen do 2 hlavních částí – česko-anglická a anglicko-česká část, ze kterých každá obsahuje 11 kapitol. Jednotlivé kapitoly pokrývají terminologii 11 základních tematických okruhů, se kterými se uživatel může v soudním lékařství setkat – Tanatologie, Dušení, Forenzní traumatologie, Dopravní úrazy, Porušení zdraví změnou teploty, Poranění elektrickým proudem a bleskem, Porušení zdraví ionizujícím zářením, Porušení zdraví změnou tlaku okolního prostředí, Forenzní antropologie, stomatologie, biologie a genetika – Forenzní vědy, Forenzní toxikologie a Základní právní terminologie v soudním lékařství.

Dílo je určeno zejména pro soudní lékaře, příslušníky policie, právníky zabývající se především trestním právem, lékaře jiných oborů, jako např. traumatologie, chirurgie a další, ale i pro studenty medicíny a každého se zájmem o obor soudního lékařství.
Kód titulu: 9788024637129
Autor: Beran, Michal, Dohnalová, Petra, Neureutterová, Klára
Nakladatel: Karolinum
Jazyk: čeština
EAN: 9788024637129
Rok vydání: 2018
Počet stran: 124
skrýt