Lazarev, S.N. - Člověk budoucnosti

Člověk budoucnosti
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9783941622937
Cena eshop:
242 Kč
( Cena MOC: 269,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Lazarev, S.N. - Člověk budoucnosti

"Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.“ Jan 8:32

Výsledky mého výzkumu v oblasti bioenergetiky jsou podmíněny mým třicetiletým bádáním v této oblasti, pochopením světa z filozofického hlediska a také přesvědčivým potvrzením základních filozofických a teoretických předpokladů v mé praktické práci.

V současné době čelí lidstvo vážným problémům a na tom, zda je dokáže vyřešit či nikoliv, závisí naše budoucnost. Má se zato, že hlavní problémy jsou způsobeny ekologickými problémy, hrozbou jaderné války a desítkami dalších vnějších příčin. Ve skutečnosti však hlavní příčina neutěšené situace spočívá v samotném člověku. Abychom mohli změnit svět, musíme nejprve změnit sami sebe.

Změnit sám sebe je mnohem složitější než okolní svět. Cesty, které nám nabízí současní filozofové a učitelé jsou v lepším případě pokusem přehodnotit získané znalosti, zatímco hlavní úsilí je potřeba zaměřit na pochopení světa a hledání cest pro seberozvíjení.

Výzkum, kterým se zabývám, má za cíl v prvé řadě pochopit, kdo je člověk, co je to vědomí, podvědomí a Vesmír. S.N. Lazarev
Kód titulu: 9783941622937
Autor: Lazarev, S.N.
Nakladatel: Amaratime
Jazyk: čeština
EAN: 9783941622937
Rok vydání: 2015
Počet stran: 268
skrýt