Prather, Hugh - Klidná mysl

Klidná mysl
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788090339446
Cena eshop:
131 Kč
( Cena MOC: 146,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Prather, Hugh - Klidná mysl

Klidná mysl je stavem, který se děje v přítomnosti. Děti tento stav velmi dobře znají, protože je jejich přirozeným stavem. Chceme-li přijmout dětský přístup ke štěstí, neznamená to, že bychom se měli chovat jako děti. Měli bychom se ale naučit dívat se jako ony. Zbavit se obvyklých reakcí a úzkého, jednostranného vnímání. S úlevou a uvolněním si uvědomit, že lidé kolem nás jsou takoví, jací jsou, a že my jsme na tomto světě s nimi. Obyčejní lidé a obyčejné události mají na naše štěstí a náš duševní klid a mír překvapivě malý vliv, dokud k nim nepřidáme svůj vysoce osobní výklad toho, co se právě stalo. Jakmile to uděláme, staneme se obětí vlastního vnímání a pohledu na věc a začneme věřit, že to, co my sami děláme světu, dělá svět nám. „Stát se malým dítětem“ znamená jednoduše vzdát se naší potřeby posuzovat věci, měnit věci a mít za všech okolností pravdu.
Abychom získali tento přístup, potřebujeme se zbavit jen tří věcí:
- odsuzování
- snahy mít všechno a všechny pod kontrolou
- pocitu, že musíme mít vždycky pravdu.
Schopnost zbavit se všeho co nám škodí – jako jsou problémy, starosti, strachy, obavy a jiné podobné "maličkosti" - je klíčem ke štěstí a úspěchu v životě.
Hugh Prather v této knize předkládá revoluční třicetidenní program na očištění mysli, pozdvižení ducha a znovunaplnění duše.
Kód titulu: 9788090339446
Autor: Prather, Hugh
Nakladatel: Bhakti
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2005
Počet stran: 224
skrýt