Moody, Raymond A., Perry, Paul - Světlo po životě

Světlo po životě
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788072812226
Cena eshop:
170 Kč
( Cena MOC: 189,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Moody, Raymond A., Perry, Paul - Světlo po životě

Americký lékař a filozof Raymond A. Moody popsal ve svých předchozích knihách zkušenosti prožitků blízkosti smrti. Od té doby se zabýval tisíci podobných případů, které byly zaznamenány jak u dospělých tak u dětí. Výsledkem jeho výzkumů je tato úchvatná kniha Světlo po životě – život duše po smrti.
Tisíce lidí, kteří přežili tzv. klinickou smrt nebo se jiným způsobem ocitli na prahu smrti, popsaly překvapující množství paralel a shodných prožitků: pocity být mrtvý, stav bez bolesti, pocity nekonečného míru, zážitek mimotělního bytí, průchod tunelem, setkání se světelnými bytostmi, ohlédnutí za minulým životem a nechuť k návratu do fyzického těla.
Mimořádně zajímavé jsou kapitoly této knihy věnované transformující moci prožitku blízkosti smrti a setkání s andělem strážným, která popsaly desítky dětí. Na základě řady klinických studií navíc autor vyvrací časté argument odpůrců, že zážitky blízkosti smrti jsou duševní poruchou nebo nemocí. Tato fascinující výpověď je tak dalším krokem k pochopení smyslu života a zároveň objasněním, jaký význam mají zážitky blízkosti smrti pro život každého z nás.
Kód titulu: 9788072812226
Autor: Moody, Raymond A., Perry, Paul
Nakladatel: Eminent
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2005
Počet stran: 160
skrýt