20 nejkrásnějších českých pohádek

20 nejkrásnějších českých pohádek
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
099925664527
Cena eshop:
239 Kč
( Cena MOC: 265,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: 20 nejkrásnějších českých pohádek

České pohádky tak, jak je máme rádi! Velký komplet pro celou rodinu.

Nejznámější pohádky ve skvělé interpretaci řady známých českých herců a hereček. Vyprávěné i dramatizované příběhy, které by neměly chybět v žádné rodinné fonotéce. Klasické zpracování určené nejmenším posluchačům i jejich rodičům a prarodičům. Kvalitně provedené nahrávky plné laskavé a přívětivé atmosféry a s hudebním doprovodem. Dvacet českých pohádek, a navíc jako bonus původní dramatizace pohádky „Mrazík“.
Účinkují: Naďa Konvalinková, Ivan Trojan, Yvetta Blanarovičová, Josef Somr, Věra Galatíková, Jiří Lábus, Radoslav Brzobohatý, Jaroslava Adamová, Radovan Lukavský, Libuše Havelková, Vlastimil Brodský, Linda Rybová, Hana Maciuchová, Miroslav Moravec, Petr Štěpánek, Jitka Molavcová, Boris Rösner a další.
Tracklist: O Popelce / Zlatovláska / O perníkové chaloupce / Ošklivé káčátko / Čert a Káča / O Sněhurce / O Smolíčkovi / Dlouhý, Široký a Bystrozraký / Zapomenutý čert v Dalskabátech / O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku / Jak se Honza učil latinsky / Císařovy nové šaty / O dvanácti měsíčkách / O větrném mužíčkovi / Sůl nad zlato / O mluvícím ptáku, živé vodě a třech zlatých jabloních / Nepovedený čert / Kocour v botách / Chytrá horákyně / Sedmero krkavců / BONUS Mrazík
Kód titulu: 099925664527
Nakladatel: SUPRAPHON
Jazyk: čeština
EAN: 099925664527
Rok vydání: 2021
skrýt