Neckář, Václav - 40 hitů / Jsem tady já

40 hitů / Jsem tady já
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
099925569525
Cena eshop:
287 Kč
( Cena MOC: 319,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Neckář, Václav - 40 hitů / Jsem tady já

Od legendárního Hříběte k loňským Očím koní, takový je časový záběr této nové "best of" kompilace, Neckářovy historicky dosud nejkompletnější! Formát 2CD dává vskutku dostatečný prostor k cestě nazpět časem, s důležitými zastávkami u spousty písní s oprávněným označením za evergreeny.

Zpěvák sám, za užitečné pomoci bratra Jana, vybral songy, jež symbolizují jeho již neotřesitelně zásadní postavení v historii naší populární hudby. Od objevitelských Lékořic a Kytar, přes klasické Katedrály, Chrámy, Lady Jane či  Dobré zprávy až k silným filmovým tématům. Od baladických  Suzanne či Jorik přes různorodě taneční účinnost Ša-la-la-la-li, Dr. Dam di dam či Mademoiselle Giselle až k rockujícím Láskám ztraceným. Od hravého popíku toho nejlepšího domácího původu přes vskutku svébytné cover verze zahraničních hitů až k důvěryhodným životním vyprávěním zralého muže, to všechno Václav Neckář dokáže způsobem zcela nezaměnitelným.

Tato kompilace je z rodu ambiciózních supraphonskýchpokusů o definitivní zmapování dosavadní kariéry některých důležitých umělců, nejlépe s jejich vlastní spoluprací. Nemůže tam sice  logicky být vše, ale zároveň nic vskutku podstatného nesmí chybět:podařilo se!

Kód titulu: 099925569525
Autor: Neckář, Václav
Nakladatel: SUPRAPHON
Jazyk: čeština
EAN: 099925569525
Rok vydání: 2017
skrýt