Hibbert, Christina G. - 8 klíčů k duševnímu zdraví pomocí cvičení

8 klíčů k duševnímu zdraví pomocí cvičení
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075541611
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Hibbert, Christina G. - 8 klíčů k duševnímu zdraví pomocí cvičení

Všichni ví, že cvičení je prospěšné pro fyzické zdraví. Je prokázáno, že trénování kondice zvyšuje dlouhověkost a pomáhá odvrátit různá onemocnění.
V poslední době bylo nashromážděno množství dat ukazujících, že fyzická aktivita přispívá také k celkové duševní pohodě. Obyčejné cvičení snižuje stres a úzkost, zmírňuje deprese, pomáhá při chronických bolestech a zvyšuje sebevědomí.
Christina G. Hibbert, odbornice na duševní zdraví žen, zármutek a problémy se sebevědomím, nabízí čtenářům strategie, jak si udržet vytyčené cíle týkající se kondice, překonat motivační výzvy a překážky a jak si vypracovat cvičební režim prospěšný pro tělo i duši a dodržovat jej. Techniky, které autorka nabízí, čtenáři využijí jak v každé fázi života, tak na jakékoliv kondiční úrovni. Ať už jste v minulosti trénovali pravidelně, nebo jste ještě nikdy necvičili, tato kniha vám pomůže se rozhýbat, vytrvat u toho a udržet si inspiraci, kterou potřebujete, abyste mohli sklízet plody duševního zdraví podpořeného pravidelným cvičením.
Kód titulu: 9788075541611
Autor: Hibbert, Christina G.
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075541611
Rok vydání: 2018
Počet stran: 272
skrýt