Šišková, Šárka - A co láska?

A co láska?
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090709300
Cena eshop:
441 Kč
( Cena MOC: 490,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Šišková, Šárka - A co láska?

Prvotina úspěšné oděvní návrhářky Šárky Šiškové překvapuje svým vyzrálým literárním projevem.
Autorka příběhů umí své čtenáře okamžitě zaujmout, velmi živým stylem dialogů a popisem míst. Dalo by se říci, téměř filmovými obrazy je čtenář rychle vtažen do napínavého děje až k jeho nečekanému vyvrcholení.
Tři novely v jedné knize vypráví příběhy ze současnosti. První se jmenuje Červený kabriolet a čtenář se stává účastníkem natáčení filmového debutu režiséra a scénáristy Patrika v New Yorku. Mladá, talentovaná Alice by se velmi ráda posunula ve své kariéře a stala se uznávanou a vyhledávanou herečkou. Kam až je ochotná zajít pro svůj úspěch?
Druhá část Nechodím nikdy pozdě vypráví o mezilidských vztazích v prostředí vysoké umělecké školy. Příběhy učitelů a studentů se nečekaně propojují, každý má své sny a ambice, životní i profesní. Co se přihodí, když každý z nich půjde za svými plány?
Třetí novela Ryba ve vodě nás vrací k hrdinům první části. Režisér Patrik dokončuje scénář k novému filmu. Ocitáme se společně s herečkou Alicí na potápěčské základně u moře. Patrikova psychologická hra nemilosrdně vtahuje šest účastníků této letní dovolené do událostí, které dramaticky proměňují nejen scénář k chystanému filmu.
Kód titulu: 9788090709300
Autor: Šišková, Šárka
Nakladatel: Artview
Tvůrci: Ilustrátor: Šárka Šišková
Jazyk: čeština
EAN: 9788090709300
Rok vydání: 2019
Počet stran: 251
skrýt