Branderup, Bent - Akademické jezdecké umění

Akademické jezdecké umění
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788074024313
Cena eshop:
674 Kč
( Cena MOC: 749,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Branderup, Bent - Akademické jezdecké umění

Jedinečná kniha Benta Branderupa je biblí dnes velmi oblíbeného akademického jezdectví – velmi přístupnou a přehlednou formou vysvětluje principy klasického/akademického drezurního jezdeckého umění. Čtenáři se seznámí s historií drezurního ježdění, se stupnicí výcviku koně a získají ucelený obraz filosofie i etiky tréninku koní v duchu akademického ježdění.
Autor systematicky představuje celou škálu výcviku koně od práce ze země, lonžování a obsedání koní až po nejvyšší drezurní cviky, jakými jsou piafa a pasáž. Pokračuje dokonce i k prvkům nadzemní školy, takže čtenář získá základní povědomí o všech známých drezurních cvicích.
Kniha obsahuje QR kódy s odkazy na videa. Doporučujeme ji všem milovníkům koní, jezdcům začátečníkům i zkušeným sportovcům. Její nádherné fotografie a názorné ilustrace skvěle poslouží nejen těm, kdo chtějí drezuru do detailů studovat, ale i těm, kteří se touží jen potěšit a inspirovat.
Tato výpravná velkoformátová celobarevná publikace s množstvím názorných schémat a fotografií se stane ozdobou vaší knihovny.
Kód titulu: 9788074024313
Autor: Branderup, Bent
Nakladatel: Computer Media
Jazyk: čeština
EAN: 9788074024313
Rok vydání: 2021
Počet stran: 128
skrýt