Castillo, Zora - Asante

Asante
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090610699
Cena eshop:
396 Kč
( Cena MOC: 440,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Castillo, Zora - Asante

Čtvrtá kniha s názvem ASANTE, spisovatelky Zory Castillo, která právě vychází, je příběhem českých podnikatelů, bláznů, kteří se vydali vykopat zlato a drahé kameny na Africký kontinent do Tanzánie.

Hlavní hrdinka Sofie, jediná žena v tomto mužském kolektivu, vás provede částí svého života, kde se odehrává stejně tak láska a nenávist, jako věrnost a zrada, ale hlavně upřímnost, víra v přátelství a samu sebe. Opět, jako i v předchozích knihách, je zde ukázána síla, která i přes všechny radosti a strasti všedního dne, dokáže jít za svým snem a proměnit ho ve skutečnost. Napínavý příběh se zčásti odehrává v Tanzánii, kde lidé smýšlejí jinak a v překrásné africké divočině uctívají i jiné hodnoty, než malý český člověk. Intriky, lži a sobectví jednoho můžou zhatit plány celé party nadšenců, kteří se vydají tak daleko od domova za pokladem. V knize autorka mimo jiné poutavě popisuje i krásy přírody a mentalitu tamních obyvatel.

Kniha ASANTE je napínavým příběhem od začátku až do konce. Příběhem, který ukazuje odlišnost lidských povah a jejich chování, kde navzdory všem překážkám čistota duše a síla přátelství může vítězit. Nechejte se překvapit jak tento poutavý příběh dopadne
Kód titulu: 9788090610699
Autor: Castillo, Zora
Nakladatel: ASKI
Jazyk: čeština
EAN: 9788090610699
Rok vydání: 2018
Počet stran: 366
skrýt