Marpo - Backwoods Bred

Backwoods Bred
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
602438472017
Cena eshop:
503 Kč
( Cena MOC: 559,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Marpo - Backwoods Bred

Respektovaný rapper Marpo vydal své nové album Backwoods Bred z něhož předem vypustil tři úspěšné singly a klipy. Vizuálem nás vtahuje do emotivní atmosféry seriálu True Detective a hudební kombinací rapu, country a blues nabízí výjimečný zážitek. Nadupaný booklet tento dojem jen povyšuje na komplexní záležitost.

Marpo je výrazný solitér české hiphopové scény ale i mainstreamu. V roce 2021 se šestatřicetiletý rapper vydal cestou rapu, country a bluesu a do světa pustil nový počin. Album vznikalo více než rok a jeho fragmenty se natáčely mimo jiné v americké Louisianě a Mississippi. Místní temná atmosféra dokonale zrcadlí náladu celé desky i umělce. Backwoods Bred pomyslně navazuje na Dead Man Walking, což dokazuje i úzká dnes už nejen producentská spolupráce s Marcusem Tranem a Clintem Murphym. Velkou pozornost dostal i výpravný booklet alba, o jehož design se postaral osvědčený grafik Ondřej „SHO” Havlíček, který z něj vytvořil umělecké dílo. S albem zároveň vyšel i videoklip k tracku Sinner.

Deska vznikla takřka na dálku, jelikož pandemická situace nedovolila se s producenty Marcusem Tranem a Clintem Murphym potkat. Marpo prozradil, že Clint měl přiletět z Anglie, ale česká strana mu nedovolila vstup do země, tudíž pracovali tak, že si na dálku sdíleli obrazovku lap topu a deska se rodila vlastně tak trochu přes videohovory, album Backwoods Bred tak čítá více než rok intenzivní práce.
O Marpovi je známo, že je milovník Floridy a tepla. Učarovala mu právě krajina Louisiany a Mississippi, kde se zároveň podařilo natočit působivé videoklipy i nafotit výtečné vizuály k desce.

Obsah alba:
Welcome to Louisiana
Hillbilly
Bad Man
Vietnam
Dospělí feat. KALI
Sinner
1999
V plamenech
Outlaws feat.FJ OUTLAW & HARD TARGET
Voldemort feat. SEPAR
Veřejnej majetek INTRO
Veřejnej majetek feat. IRONKAP & WHNT
TG navždy
Napořád
Trailer Park
Kód titulu: 602438472017
Autor: Marpo
Nakladatel: UNIVERSAL MUSIC
Jazyk: čeština
EAN: 602438472017
Rok vydání: 2021
skrýt