Fuchs, Petr - BIGza

BIGza
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027039791
Cena eshop:
270 Kč
( Cena MOC: 300,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Fuchs, Petr - BIGza

BIGza je jméno autorova záporného dvojníka již od první třídy. Vymysleli si jej spolužáci a on si naň vzpomněl při sepisování svých monograficko – polygamních vzpomínek. Letí za čtenářem jako prvotina v dobré víře, že pobaví a možná také rozesměje. Je to knížka o neuvěřitelných kotrmelcích v životě hodného kluka, kterému za krkem sedí jeho druhé já.
Autor na chvíli zapomněl na hořké chvilky svého života, vypráví průšvihy, které ovlivnily výsledky jeho uměleckého snažení. Těkají mezi architekturou, divadelní scénografií, filmem, rekonstrukcemi památek a muzejními expozicemi, pro které si píše vlastní scénáře. Nestálost torpéduje také jeho citové vztahy. Autor doufá, že se čtenář nebude červenat a poradí, jak přemoci - BIGzu.

Některá autorova díla :
Muzeum mistra Jana Husa v německé Kostnici, Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě, Fulneku, Muzeum Bedřicha Smetany v Praze na Novotného Lávce, Náprstkovo muzeum Austrálie-Oceánie, Muzeum T.G.M. v Hodoníně. Český pavilon na Světovém EXPO v Jižní Korei. Husovo muzeum v Husinci. Mimo tuto výstavní tvorbu navrhl a realizoval přes třicet originálních vil, doma i v zahraničí.
Kód titulu: 9788027039791
Autor: Fuchs, Petr
Nakladatel: Fuchs
Jazyk: čeština
EAN: 9788027039791
Rok vydání: 2019
Počet stran: 182
skrýt