Polenská, Lucie - Bizardní hry na lásku

Bizardní hry na lásku
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788072298365
Cena eshop:
197 Kč
( Cena MOC: 219,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Polenská, Lucie - Bizardní hry na lásku

Autorka strávila na internetových seznamkách více jak deset let a díky nim prožila mnoho vztahů, které byly bizarní, zajímavé, nebo prostě jen směšné. Všechny příběhy v knize jsou autentické, jak jen to bylo možné. Všichni víme, že seznamky jsou fenoménem doby. Ať už se na ně nadává, nebo se opěvují, internetové seznamky si získaly velkou pozornost mnoha z nás. Zkušenosti má však každý rozdílné, neboť je to otázka velkého štěstí a trpělivosti. Mohou samozřejmě vzniknout při troše štěstí i pěkné a trvalé vztahy. Ale je možné tímto způsobem získat opravdovou Lásku?
Kniha ukazuje, že skrze své životní příběhy autorka došla k tisíckrát omílané pravdě, že všechno máme v sobě. V okamžiku, kdy přestaneme hledat viníka za svoje neúspěchy, pak nám naše vlastní příběhy a zážitky mohou posloužit k většímu poznání sama sebe.
Když se jde na první schůzku prostřednictvím seznamky, přirozeně se vytvoří hodnoticí proces. Měří se, váží, počítá a posuzuje, jestli tenhle protějšek je, nebo není dost dobrý. Takže ať se snažíte sebevíc, vždy je to tak trochu jako „pracovní pohovor.“ Ale když dotyčného láska překvapí, ego nemá šanci rychle reagovat a dotyčný má čas otevřít své srdce. A ať už to bude jen na chvilku nebo na zbytek života, takový vztah má větší hodnotu a hloubku. A to je to, o co jde při navazování kontaktů. Kniha od samého začátku čtenáře překvapuje a udržuje v napětí.
Kód titulu: 9788072298365
Autor: Polenská, Lucie
Nakladatel: Petrklíč
Jazyk: čeština
EAN: 9788072298365
Rok vydání: 2021
Počet stran: 112
skrýt