Rohová, Jana, Slánská, Zuzana - Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou

Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788074964077
Cena eshop:
329 Kč
( Cena MOC: 365,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Rohová, Jana, Slánská, Zuzana - Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou

V úvodní části představuje Cesta kolem světa – pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám – od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého jazyka či čtenářských dílen.
Hlavní částí publikace je tematický celek Cesta kolem světa, který využívá metodu projektového vyučování a který nabízí pracovní listy využitelné v dlouhodobém tematickém vyučování, nebo v jednotlivých lekcích.
Publikaci skvěle využijí učitelé, ale také rodiče, kteří chtějí vést děti k samostatné práci s textem (např. při domácím vzdělávání).

Projekt rozvíjí čtenářské dovednosti – porozumění a orientaci v textu, schopnost odpovědět na otázky, s textem dále pracovat, řešit problémy i rozvíjet představivost dětí. Využívá metody kritického myšlení, učí děti vyhledávat a pracovat s informacemi. Téma bylo zvoleno pro svou atraktivitu pro žáky, ale také pro neomezenou možnost každého učitele přidat své nápady a znalosti.
Kód titulu: 9788074964077
Autor: Rohová, Jana, Slánská, Zuzana
Nakladatel: Raabe
Jazyk: čeština
EAN: 9788074964077
Rok vydání: 2019
Počet stran: 126
skrýt