Veselý, Eda - Číšnické humoresky

Číšnické humoresky
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076290372
Cena eshop:
216 Kč
( Cena MOC: 240,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Veselý, Eda - Číšnické humoresky

Znáte poctivou toaletářku Emu, zvědavou servírku Čikinu Lechtavou, číšníka Ferdu Ruku, rituály prapodivných hostů, zažili jste souboj rumových titánů či navštívili hospůdku snů? Že ne? Nevadí. Na stránkách této knihy vše snadno doženete.
Upozornění!

Po přečtení Číšnických humoresek už nikdy nebude prožitek návštěvy restaurace fádní. To vám garantuje Eda Veselý, autor, který zdařile vykresluje gastronomický obor včetně míst, v nichž se historky odehrávají. Ať už patříte mezi lidi z branže a pracujete jako kuchař, číšník, servírka, výčepní, pomocná síla v kuchyni či manažer/ka restaurace, osloví vás detailní znalost prostředí a specifického žargonu, známé i nepředvídatelné situace, neutuchající humor a profesionální pohled na všelijaké pasti a problémy, které mohou na place a v zákulisí kdykoliv nastat.
Přišli jste do hospůdky jako hosté? Chcete vědět, co práce těch, kteří se o vás starají, obnáší? Chcete se podívat přímo pod pokličku? Pak je kniha Edy Veselého určena i vám, zákazníkům... Možná se v typologii hostů a barvitě vylíčených postaviček najdete, možná je kolem sebe zpozorujete. Pro objasnění některých pojmů autor sepsal také slovníček.

Číšnické humoresky ukazují v rozevlátých povídkách i básních, s bohatou fantazií Edy Veselého, umění být pábitelem.
Kód titulu: 9788076290372
Autor: Veselý, Eda
Nakladatel: Talent Pro ART
Jazyk: čeština
EAN: 9788076290372
Rok vydání: 2021
Počet stran: 203
skrýt