Krejčík, Přemysl - Čokoláda pro wehrmacht

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788027505333
Cena eshop:
349 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Krejčík, Přemysl - Čokoláda pro wehrmacht

Dieselpunkový román z alternativní historie druhé světové války.

Vítejte v Praze roku 1942 — ve městě plném dieselpunkové estetiky velkých strojů a divokých jazzových večírků, stejně jako každodenního strachu z nacistických represí. Ulicemi se prohánějí jezdci na hypermoderních motocyklech Schlachthund, kolaborantské jednotky plánují zaujmout Hitlerovo místo a pražská mládež propadla zárodku moderní hudby.

Londýn zamítl atentát na říšského protektora Heydricha a zcela změnil strategii podpory československého odboje. Zbylí členové parašutistických výsadků na území ČSR se musí soustředit na nové cíle. Zemek a Škácha z výsadku Silver B společně s Kolaříkem z Out Distance dostanou za úkol spojit se s žijící legendou zvanou „Pobožný pistolník“ a v tajné operaci s krycím názvem „Golem“ mají získat plány na futuristickou zbraň — mýty opředený stroj podobající se mechanickému člověku.

Ty se však pochopitelně pokouší získat i druhá strana. Ale existují vůbec ony legendami opředené plány na sestrojení mechanického Golema? A pokud ano, podobají se tyto stroje alespoň trochu představám, jež o nich kolují?
Kód titulu: 9788027505333
Autor: Krejčík, Přemysl
Nakladatel: Host
Jazyk: čeština
EAN: 9788027505333
Rok vydání: 2021
Počet stran: 295
skrýt