Vančurová, Alena, Láchová, Lenka - Daňový systém ČR 2018

Daňový systém ČR 2018
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788087480632
Cena eshop:
401 Kč
( Cena MOC: 445,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Vančurová, Alena, Láchová, Lenka - Daňový systém ČR 2018

14. vydání publikace Daňový systém ČR 2018 se zabývá problematikou daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob.
Jedinečná publikace daňového práva na našem trhu!

• komplexně zpracovaná problematika daní,
• přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku,
• množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů.

Publikace je určena nejen studentům a pedagogům, ale i širokému okruhu čtenářů, kteří se zabývají daňovou problematikou. Dobře poslouží zájemcům o zkoušky na daňové poradce.
Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu a na logickou linku konstrukce daní. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled a orientaci v působení daní a jejich konstrukčních prvků.
Obě autorky již po mnoho let vyučují problematiku zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky. Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanějšího daňového systému České republiky.
Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný věcný rejstřík.
Kód titulu: 9788087480632
Autor: Vančurová, Alena, Láchová, Lenka
Nakladatel: VOX
Jazyk: čeština
EAN: 9788087480632
Rok vydání: 2018
Počet stran: 404
skrýt