Bren - Deník ukecaného bulíka 2.

Deník ukecaného bulíka 2.
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027063765
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Bren - Deník ukecaného bulíka 2.

Druhý díl velmi úspěšné knížky, kterou vlastní packou napsal pes, přesněji anglický bulteriér jménem Bren. Velmi čtivým lehkým textem čtenáře provází svým životem se smečkou, kterou obývají už čtyři ústřední postavy: Bytná (v lepších rodinách se jí říká „panička“), Kodiak (jinde je to „páníček“), Malej Páník, neboli dvounohý bráška Ráďa, a nejnovější přírůstek – To Nesmíš, neboli malá dcerka Klára. I v této „dvojce“ se stejně jako při čtení 1. dílu pozná asi každý pejskař, bez ohledu na plemeno...
A jak by o své knize poreferoval sám ukecaný Bren?
„Zdravím vás moji milí. Vy co jste četli první díl mé knihy, mě jistě znáte a hlavně znáte Bytnou. A víte, že mi všecko zakazuje... Po úspěchu „jedničky“ byla vzteklá jak papiňák a jasně, že mi zakázala vydat dvojku. Aby nebyla v rodině ostuda. Prej jsem potvora, keliška a drbna a tuhle na ni jedna pani v autobuse plivla!
Ale fanoušci mě donutili, já se spřáhnul s hodnou bull-tetou Katkou a dokázali jsme to – a díl 2. vydali spojenýma prackama&rukama! A Bytná se může leda rafnout do zádele, hehe… Chcete se dozvědět kdo je Kodiak, jak mě denně Bytná ničí, jak jsme se spřáhli s "To nesmíš", kolik může mít jeden pes jmen, nebo jaké jsou Bulíkaté pohádky?
Tak jestli jo, objednávejte a čtěte!

Váš ukecaný bulik Bren, bren@haf-mnau.cz
Jo a pšsst ať se to nedozví Bytná!!!
Kód titulu: 9788027063765
Autor: Bren
Nakladatel: Mediars
Jazyk: čeština
EAN: 9788027063765
Rok vydání: 2021
Počet stran: 184
skrýt