Maisel, Eric - Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075543011
Cena eshop:
319 Kč
( Cena MOC: 319,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Maisel, Eric - Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly

Uprostřed neustále na nás doléhajících životních problémů a tlaků může efektivní metoda desetivteřinové koncentrace pomoci proměnit strach, starosti a obavy v klid, sílu a soustředěnost.
Snadno pochopitelná a jednoduchá technika
Základní metodou popsanou v knize Deset zenových vteřin je využití jediného hlubokého nádechu a výdechu doplněné o konkrétní myšlenku. Tato kniha kombinuje východní principy založené na vědomém dýchání a všímavosti s principy západní pozitivní psychologie a představuje čtenáři meditativní zaklínadla jako účinný lék proti stresu, prokrastinaci a úzkosti. Tato metoda je jednoduchá, lze ji snadno pochopit, zvládnout a praktikovat. Používat ji může každý, kdykoliv a kdekoliv, každému přináší hluboké benefity.
Změňte své základní postoje k životu
S její pomocí poznáte, že dokážete dělat i věci, které se vám dříve zdály příliš bolestivé nebo příliš obtížné, něž abyste se o ně byť jen pokusili. Rovněž zde objevíte způsoby, jak se zklidnit a koncentrovat před důležitou schůzkou nebo rozhovorem. Nakonec budete schopni změnit svůj základní postoj k životu, namísto úzkosti či pesimismu budete pozitivně naladěni, těšící se hlubokému vnitřnímu klidu.
Kód titulu: 9788075543011
Autor: Maisel, Eric
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075543011
Rok vydání: 2021
Počet stran: 224
skrýt