Jendruchová, Michala - Diář pro vnučku

Diář pro vnučku
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788072529100
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Jendruchová, Michala - Diář pro vnučku

Zcela unikátní vyznání lásky a obdivu všem babičkám od spisovatelky Michaly Jendruchové formou praktického interaktivního diáře
Diář vychází v nadstandardním dárkovém grafickém provedení, které vás přehledně provede následujícím rokem a zároveň pomůže zaznamenat vzpomínky na vaše blízké. S pomocí nejrůznějších interaktivních návodů a technik je možné se i lecčemu přiučit. Dozvíte se například, jak ušít zástěru, vyrobit svíčku ze včelího vosku nebo složit origami velikonočního králíka a mnoho dalšího.

„Babička hrála v mém životě zásadní roli. Bylo mi dvanáct, když odešla. Přesto není snad dne, kdy bych si na ni nevzpomněla. I po třiceti letech si přesně vybavím tu teplou náruč, která pro mě byla vždy otevřená, cítím vůni její březové vody do vlasů i chuť jejího lahodného štrúdlu nebo domácích nudlí, které uměla tak dokonale „vykouzlit“ jen ona. Slyším zvuk klavíru, na který mi zahrála cokoliv, o co jsem ji požádala, i cinkot pletacích jehlicí, když mě učila hladce obrace.
I v mém věku mi MOJE babička chybí. O to víc si uvědomuji to štěstí, že jsem měla možnost s ní strávit alespoň těch dvanáct let. Možná i vy cítíte jakési prázdno ve svém srdci, stesk po babičce, která dávno odešla tam nahoru. Možná ještě babičku máte, ale trávíte s ní méně času, než byste chtěli. Odkládáte setkání na „až někdy“. Nepromarněte ani minutu, kterou byste mohli pobýt s touhle úžasnou bytostí. Žádná vzpomínka vám ji nenahradí.
Právě pro vás je tady hřejivý diář plný vzpomínek, babičkovských rad, unikátních návodů a hlavně lásky, kterou nám tyto ženy tak rády předávají.“
Michala Jendruchová
Kód titulu: 9788072529100
Autor: Jendruchová, Michala
Nakladatel: Práh
Jazyk: čeština
EAN: 9788072529100
Rok vydání: 2021
Počet stran: 104
skrýt