kol., Salavec, Miloslav - Diferenciální diagnostika v dermatologii

Diferenciální diagnostika v dermatologii
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788073456993
Cena eshop:
626 Kč
( Cena MOC: 695,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: kol., Salavec, Miloslav - Diferenciální diagnostika v dermatologii

Kniha „Diferenciální diagnostika v dermatologii“ je určena všem lékařům oboru, ale může být nápomocna i lékařům dalších specializací a praktickým lékařům. Zabývá se tématem diferenciální diagnostiky kožních chorob při hodnocení morfologických nálezů v různých lokalizacích kožního povrchu a zahrnuje i klinické jednotky týkající se kožních adnex (vlasy, nehty).
Publikace je podle lokalizace kožních, slizničních změn a jejich časového průběhu rozdělena do 13 kapitol. Texty jsou doplněny fotografickou dokumentací řady kožních nemocí a grafickými schématy, které umožní rychlou orientaci podle hodnocených morfologických nálezů a dalších charakteristik.
„Diferenciální diagnostika v dermatologii“ byla napsána s cílem umožnit lékařům v ordinacích rychlou orientaci v diagnostickém rozhodovacím procesu. Správné určení diagnózy je v jakémkoliv oboru humánní medicíny nanejvýše žádoucí pro zahájení cílené a včasné terapie, která může významných způsobem ovlivnit kvalitu života postižených.
Na jejím vypracování spolupracoval tým odborníků z oblasti kožního lékařství z klinik a lékařských fakult UK v Hradci Králové, v Praze a v Plzni. V českojazyčné odborné literatuře jde o téma velmi aktuální.
Kód titulu: 9788073456993
Autor: kol., Salavec, Miloslav
Nakladatel: Maxdorf
Jazyk: čeština
EAN: 9788073456993
Rok vydání: 2021
Počet stran: 376
skrýt