Průša, Ladislav, kolektiv autorů - Dlouhodobá péče nejen v České republice

Dlouhodobá péče nejen v České republice
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788088361091
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Průša, Ladislav, kolektiv autorů - Dlouhodobá péče nejen v České republice

Kniha Ladislava Průši a kolektivu je první ucelenou publikací, která identifikuje klíčové problémy, jež brání rozvoji dlouhodobé péče o seniory a handicapované osoby v České republice.
Hlavním cílem je nastínit řešení, která by přispěla k odstranění existujících nedostatků, a to na základě výsledků terénního šetření mezi pečujícími osobami v ČR a dotazníkového šetření mezi poskytovateli služeb dlouhodobé péče ve vybraných evropských zemích.
Kniha je klíčovým nástrojem pro regulátory a zástupce veřejné správy, aby mohli úspěšně zavést systémové změny a reformní kroky. Kniha obsahuje konkrétní návrhy na změny systému dlouhodobé péče v České republice. Jde o ucelený dokument, který podrobně popisuje současný stav, aktuální situaci neformálních pečujících a jejich hlavní potřeby. Nabízí mezinárodní srovnání a závěrečná doporučení pro Českou republiku.
Monografie byla zpracována v rámci realizace projektu „Důsledky stárnutí populace na potřebu dlouhodobé péče – možnosti promítnutí inovativních námětů ze zahraničí do české praxe“.
Kód titulu: 9788088361091
Autor: Průša, Ladislav, kolektiv autorů
Nakladatel: Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR
Jazyk: čeština
EAN: 9788088361091
Rok vydání: 2021
Počet stran: 366
skrýt