Šišková, Šárka - Dokonalý život?

Dokonalý život?
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090709317
Cena eshop:
441 Kč
( Cena MOC: 490,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Šišková, Šárka - Dokonalý život?

Šárka Šišková potvrzuje, že do světa literární tvorby nezavítala náhodou. Její druhá kniha vychází přesně rok po velmi úspěšném debutu A co láska?
Román Dokonalý život? vypráví v průběhu patnácti let příběh dospělých lidí, Viktora, Jany, Ivy, Karolíny a Matěje. Příběh se neopírá o kulisy minulosti, je aktuální a odehrává se právě teď.
Co se stane, změní, rozvine, přenastaví, v horizontu dní a roků v obyčejném příběhu jejich životů? Jaké představy o něm mají jednotlivé postavy? A jak se vzájemně ovlivní jejich touhy, plány, nálady a proměny charakterů i životních situací?
Obyčejný nebo dokonalý? Co je víc? Kdo z hrdinů knihy doopravdy žije dokonalý život? A není hranice mezi obyčejným a dokonalým dávno smazaná nebo jen otázkou pohledu na život samotný?
Dynamika, pravdivost a reálnost stylu vyprávění tvoří linii, která se velmi podobá puštěnému filmu.
Jednotlivá okénka záběrů a scén se energicky střídají s dialogy, detaily i pohledy na velký celek města nebo přírody. Ocitáme se u moře i uprostřed přelidněného Hongkongu, kde se odehrává třetí část románu.
Jazyk vyprávění Šárky Šiškové čtenáře potěší. Umí být strohý, přesný, dokáže rychle a nekompromisně upoutat pozornost, aby po chvíli zpomalil a konejšivě vykreslil zapadající slunce.
Kód titulu: 9788090709317
Autor: Šišková, Šárka
Nakladatel: Artview
Jazyk: čeština
EAN: 9788090709317
Rok vydání: 2019
Počet stran: 240
skrýt