Taylor, Patrick - Doktore, to bude bolet!

Doktore, to bude bolet!
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788073357719
Cena eshop:
313 Kč
( Cena MOC: 348,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Taylor, Patrick - Doktore, to bude bolet!

Obětavý doktor O'Reilly má zlaté srdce, a třebaže roky běží a on tu a tam zabručí, stojí věrně při svých pacientech v časech úzkosti i radosti. Stále se svými kolegy provozuje lékařskou praxi v irském městečku Ballybucklebo. Do života lékařů zasahují nejen neduhy místních obyvatel, ale i další jejich strasti – a ovšem také humorné příhody. A pak jsou zde události, které se týkají osudu celého Severního Irska, pouliční nepokoje související s náboženským rozdělením společnosti a s rozdílnými pohledy Irů na budoucnost.
Na pozadí tohoto dění řeší lékaři a jejich blízcí i své osobní problémy. Komplikované těhotenství kolegovy manželky, blížící se odchod na penzi a také rozhodování o tom, zda život v Severním Irsku ještě vůbec nabídne něco dobrého.
Vědět o sobě dává i okolní svět. Do městečka přijíždí dcera dávné lásky manželky doktora O'Reillyho, první lidé přistávají na Měsíci a jeden z O'Reillyho přátel se chystá vyrazit na plavbu kolem světa. V samotném městečku dosud vládne klid a mír, jenže nikdo si nemůže být jistý, co přinesou následující týdny a měsíce…

Další milé pokračování oblíbené humoristické série z irského venkova. Její autor Patrick Taylor patří mezi nejprodávanější autory New York Times a Globe and Mail.
Kód titulu: 9788073357719
Autor: Taylor, Patrick
Nakladatel: Leda
Jazyk: čeština
EAN: 9788073357719
Rok vydání: 2021
Počet stran: 440
skrýt