Bourdain, Anthony - Důvěrnosti z kuchyně

Důvěrnosti z kuchyně
Dostupnost
Skladem u dodavatele
Kód titulu
9788027603305
Cena eshop:
359 Kč
( Cena MOC: 399,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Bourdain, Anthony - Důvěrnosti z kuchyně

Téměř před dvaceti lety se v časopise The New Yorker objevil neblaze proslulý článek „Než se pustíte do jídla, čtěte následující!“ od tehdy málo známého šéfkuchaře Anthonyho Bourdaina. Svými postřehy o tom, co se děje za dveřmi kuchyně, nešetřil ničí chuťové buňky. Článek vyvolal senzaci a kniha, jež díky tomu vznikla, dnes už klasické Důvěrnosti z kuchyně, se stala ještě větší senzací a úspěšným bestsellerem s více než jedním milionem vydaných výtisků.
Bourdain se v ní upřímně zpovídá, je návykově jízlivý, naprosto nemilosrdný a nic nezatajuje. Jeho příběhy z kuchyně jsou šokující, odhalují drsné praktiky „vysoké kuchyně“, ale jsou i vtipné, zábavné… a pravdivé.
Bourdainovy vzpomínky na léta strávená v restauratérství nyní vycházejí rozšířené o dosud nepublikovaný materiál. Jistě vás nadchnou Tonyho ručně psané poznámky, zaujme rozhovor s jeho editorem a s chutí se začtete do předmluvy Érica Riperta, kuchaře, autora a televizní osobnosti specializující se na francouzskou kuchyni. Anthony Bourdain odhaluje: „Teď už chápu, proč se ta kniha kuchařům líbí a proč se zamlouvá i dalším lidem z branže. Nesčetněkrát jsem slyšel: ‚Popsal jsi můj život, kámo.‘“
Kód titulu: 9788027603305
Autor: Bourdain, Anthony
Nakladatel: Slovart
Jazyk: čeština
EAN: 9788027603305
Rok vydání: 2021
Počet stran: 320
skrýt