Holomková, Stanislava - Fit diář pro ženy 2021

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788074024191
Cena eshop:
259 Kč
( Cena MOC: 288,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Holomková, Stanislava - Fit diář pro ženy 2021

Fit diář 2021 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám.
Proč si pořídit fit diář?
Díky skladnému formátu A5 se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. Žádné dělení dnů, žádné otáčení stránek - vaše aktivity vidíte pohromadě v rámci jednoho týdne.
V diáři je prostor nejen pro tréninkové dny, ale i pro pracovní a volnočasové aktivity. Namísto zdlouhavého vypisování tréninků v rámci jednotlivých dnů stačí zatrhnout políčka pro druh tréninku, dopsat čas a je to!
Hlídáte si příjem makroživin? Diář obsahuje prostor pro zapsání množství přijatých bílkovin, tuků a sacharidů pro každý den a dále kolonku pitného režimu.
Ke každému týdnu je přiřazen malý článek, kde naleznete tipy, triky a zajímavosti z oblasti výživy, sportu a zdraví. Články jsou v ženském provedení fit diáře přizpůsobeny ženskému tělu a jeho dispozicím.
Každému uplynulému měsíci je věnována speciální dvojstránka pro vyplnění motivace, cílů, rekordů a evidování aktuálních měření pro oblast lýtka, stehna, boků, pasu, bicepsu a ramen.
Hlídáte si váhu? Můžete si ji zapsat každý den ráno i večer, ať víte, jaké výkyvy se ve vašem těle odehrávají.
Fit diář pro rok 2021 byl navržen pro pohodlí, rychlost a přehlednost nejen pracovních dnů a volnočasových aktivit, ale především pro evidenci tréninků, motivace a rekordů, které se pro vás stanou hnacím motorem za vašimi sny a přáními.
Kód titulu: 9788074024191
Autor: Holomková, Stanislava
Nakladatel: Computer Media
Jazyk: čeština
EAN: 9788074024191
Rok vydání: 2020
Počet stran: 128
skrýt