Condieová, Ally, Reichs, Brendan - Hlubina

Hlubina
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788027700561
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Condieová, Ally, Reichs, Brendan - Hlubina

Něco prastarého se probudilo ze spánku…
V Timbers všichni vědí, že před Tichou zátokou je potřeba se mít na pozoru. Objevuje se tam hrůzostrašná Bestie a s ní jsou spojeny další podobně děsivé příběhy. Když ale do ledových vod Tiché zátoky spadne kvůli šikaně dvanáctiletý Nico Holland, tak se ho kamarádi Tyler a Emma – a dokonce i Opal Walshová, která jinak tráví čas hlavně s oblíbenými dětmi – vydají zachránit… a v neprostupné mlze objeví tajemný ostrov.
I když se ostrov zdá být neobydlený, nemůžou se děti zbavit dojmu, že na něm něco nehraje. Podezření zesílí, když najdou opuštěný hausbót plný nejrůznějších prapodivných věcí jako jsou starodávné zbraně, zneklidňující portréty, mapy neznámých území nebo skleněná láhev, ve které plave něco neidentifikovatelného. A ve sklepení hausbótu číhá temné a hluboké tajemství.
V nové tajuplné klubovně se životy kamarádů začnou podivuhodně a nebezpečně proplétat. Něco prastarého se totiž probudilo ze spánku… a dokáže to rozpoznat nejen jejich přání a sny, ale i nejhlubší a nejtemnější obavy. Zvládnou se postavit děsům, které se skrývají v jejich srdci?
Příběh, ve kterém se střídají vypravěči, vytvořili Ally Condie a Brendan Reichs jako začátek napínavé série o přátelství a sebedůvěře – i o důvěře druhým.
Kód titulu: 9788027700561
Autor: Condieová, Ally, Reichs, Brendan
Nakladatel: Drobek
Jazyk: čeština
EAN: 9788027700561
Rok vydání: 2021
Počet stran: 248
skrýt