Burian, Jan, Fikejz, Dan - Hodina duchů live

Hodina duchů live
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
8594042901491
Cena eshop:
450 Kč
( Cena MOC: 500,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Burian, Jan, Fikejz, Dan - Hodina duchů live

Jan Burian mohl první sólové album natočit až po osmnácti letech vystupování, což v důsledku přineslo jedno plus: album Hodina duchů není klasický debut, ale obsahuje písničky zralé, pádné a navíc s vynikajícím zvukem, o který se jako aranžér postaral Daniel Fikejz. Ten popřel tradiční model zpěváka s klavírem, propojil seriózní písničkovou tvorbu Jana Buriana a syntetické nástroje, a navíc do studia pozval řadu ikon alternativní scény: rockového kytaristu Martina Kučaje, jazzmany Alana Vitouše a Jaromíra Honzáka, flétnistku Kateřinu Nejepsovou, ale i zpěváky Petra Vášu, Zuzanu Michnovou nebo Filipa Topola. Deska vydaná v roce 1989 se stala událostí na domácí hudební scéně.
Po třiceti letech se objevil nápad zahrát Hodinu duchů znovu, ovšem vůbec poprvé „se živou kapelou“, a tak se diváci v pražském divadle Archa kuriózně dočkali koncertní premiéry a současně derniéry, zaznamenané na tomto CD i DVD.

OBSAH:
Noci jsou dlouhý * Poprvé a potisící * Ztráta paměti * Kanárek * Loučení * Morgenstern * Silvestr * V mým příštím životě * Proměna * Moje holka * Dobré jitro * Hodina duchů * Dívám se vzhůru * Mámo, ať k nám nechodí * Playboy z playbacku * Narkoman * Ještě tak pejska * Celkem to jde * 19. Underground (bonus na DVD)
Kód titulu: 8594042901491
Autor: Burian, Jan, Fikejz, Dan
Nakladatel: Galén
Jazyk: čeština
EAN: 8594042901491
Rok vydání: 2019
Obsahuje: 1x CD, 1x DVD
skrýt