Hollis, Rachel - Holka, vzchop se!

Holka, vzchop se!
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075542830
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Hollis, Rachel - Holka, vzchop se!

Máte někdy podezření, že všichni ostatní mají život vyřešen, ale vy o něm nemáte ani tušení? Pokud ano, Rachel Hollis vám něco řekne: je to lež.

Lži, které jsme si říkali tak často, až jsme jim uvěřili
Jako zakladatelka internetového portálu TheChicSite.com a generální ředitelka své vlastní mediální společnosti vytvořila Rachel Hollis obrovskou on-line komunitu tím, že sdílela tipy pro lepší život a zároveň odhalila nepořádek svého vlastního života. Nyní v této náročné a inspirující nové knize Rachel odhaluje dvacet lží a mylných představ, které nám příliš často brání žít radostně a produktivně, lži, které jsme si říkali tak často, že už je neslyšíme.

Staňte se skutečnými, radostnými a sebevědomými ženami
S bolestivou upřímností a neohroženým humorem Rachel rozbalí a zkoumá falešné skutečnosti, které v ní někdy zanechaly pocit ochromení a nedokonalosti, a odhaluje konkrétní praktické strategie, které jí pomohly posunout se dál. V tomto procesu povzbuzuje, baví a dokonce vás trochu „nakopne“, abyste udělaly vše, co je potřeba, a staly se skutečnými, radostnými a jistými ženami, kterými jste chtěly být.

Buďte na sebe milé a nevzdávejte se
S neochvějnou vírou a tvrdou houževnatostí vám kniha ukáže, jak žít s vášní a šarmem a jak na sebe být milé, aniž byste se hned vzdávaly.
Kód titulu: 9788075542830
Autor: Hollis, Rachel
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075542830
Rok vydání: 2020
Počet stran: 192
skrýt