Hravá písanka 1-1. díl

Hravá písanka 1-1. díl
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075632272
Cena eshop:
44 Kč
( Cena MOC: 49,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Hravá písanka 1-1. díl

Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí.
V souladu s RVP ZV
Publikace obsahuje kvalitní ilustrace, které často slouží také jako omalovánky Každá strana je doplněna básničkou a několika úkoly zaměřenými nejen na grafomotoriku, ale také na celkový rozvoj žáků Písanka obsahuje také řadu cvičení zaměřených na mezipředmětové vztahy Učivo je probíráno hravou a zábavnou formou Písanka obsahuje praktické tipy pro správné sezení a psaní žáků Písanka obsahuje:
První díl písanky je zaměřený na procvičování grafomotoriky a logického myšlení žáků Díky velkým stranám orientovaným na šířku zde žáci naleznou dostatek prostoru pro uvolnění ruky Všechny úkoly jsou nápadité, hravé a doprovází je krátká básnička Písanky respektují sklony písma nejvíce doporučované odborníky Na řádcích je vždy dostatek místa pro velké psací písmo Prostor k procvičování obtížných písmen, také v jiných velikostech, naleznete v pracovních listech
Kód titulu: 9788075632272
Nakladatel: Taktik
Jazyk: čeština
EAN: 9788075632272
Rok vydání: 2021
Počet stran: 28
skrýt