Irovský, Jaroslav - Hrobař

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075511836
Cena eshop:
224 Kč
( Cena MOC: 249,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Irovský, Jaroslav - Hrobař

Příběh slavné rockové písně, jak ho neznáte!
Psychologické drama s prvky fantaskna, v němž se mísí životní osudy členů zlínské rockové kapely Ask the Dust v čele s hlavním hrdinou knihy – frontmanem Jindřichem Bukovským. Ten svým nezřízeným způsobem muzikantského života bourá základy rodinného zázemí tvořeného jeho přítelkyní Monikou, aby poté nedobrovolně opustil byt a dostal se do „péče“ Jaromíra Duška, samotářského, podivínského hrobaře, pracujícího na zlínském Lesním hřbitově a bydlícího jen pár stovek metrů za jeho hranicí v odlehlém starém domě.
Jaký bude mít ponuré lednové počasí, atmosféra prostředí ztichlého hřbitova i samotný hrobař vliv na Jindřichovo smýšlení? Dokáže si zpětně uvědomit určité věci a především chyby, kvůli kterým skončil právě na tomto místě? A dokáže se vůbec změnit a být zodpovědnějším ve vztahu nejen ke své přítelkyni a k sobě samému, ale i ke kamarádům z kapely, s nimiž jej v létě čeká největší koncert jejich života?

A co samotný hrobař, který většinu volného času tráví v obývacím pokoji u teplých kamen za četby starých knih či poslechu klasické hudby? Neskrývá náhodou uvnitř svého zchátralého domu nějaké tajemství?
Kód titulu: 9788075511836
Autor: Irovský, Jaroslav
Nakladatel: Jonathan Livingston
Tvůrci: Ilustrátor: Karolína Wellartová
Jazyk: čeština
EAN: 9788075511836
Rok vydání: 2020
Počet stran: 192
skrýt