Worroll, Jane, Houghton, Peter - Hry z lesní škol(k)y

Hry z lesní škol(k)y
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788088316435
Cena eshop:
268 Kč
( Cena MOC: 298,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Worroll, Jane, Houghton, Peter - Hry z lesní škol(k)y

Vynikající příručka, jak si v lese s dětmi užít zábavu!
Jedná se o první knihu, která veřejnosti představuje hravé, rukodělné a dovednostní aktivity prováděné v lesních školách v úpravě pro rodiny a přátele, a její kouzelné ilustrace a jednoduché pokyny snadno děti vtáhnou do zázračného světa přírody.
V této příručce naleznete některé z nejoblíbenějších aktivit, které Peter Houghton a Jane Worroll provádějí ve vlastní lesní škole, a zároveň nasajete filozofii lesní pedagogiky založené na budování sebevědomí a sociálních dovedností prostřednictvím pobytu v přírodě. Přestože je kniha psána především pro rodiče, vychovatele a učitele, kteří budou hry usměrňovat v roli průvodců lesní školy, pokynům a obrázkům bez potíží porozumějí i děti.

Aktivity jsou vhodné pro děti od 3 do 11 let a mohou být upraveny tak, aby odpovídaly nejen věkové skupině, ale také individuálním schopnostem všech zúčastněných. Například malým dětem je možné asistovat při rozdělávání „vílího ohně“ v lastuře, zatímco těm starším dát za úkol připravit a podpálit vlastní ohýnek pouze za pomoci křesadla. Čeká vás tvořivá kapitola o lesním umění, poutavý popis zálesáckých dovedností a také část o objevování přírody uvádějící seznam neobvyklých aktivit, které hráčům otevřou oči a umožní jim své okolí vnímat ze zcela nového úhlu pohledu. Můžete se těšit na spoustu nápadů, jak se zabavit pouze s jedním nebo dvěma dětmi, a zároveň i na celou kapitolu o skupinových hrách v divočině pro větší počet účastníků, vhodných například při narozeninových oslavách nebo hromadných výpravách do přírody.
Díky půvabným ilustracím a hravému vzhledu nabízí tato kniha každému bez rozdílu věku úžasné zážitky při pobývání v lese.
Kód titulu: 9788088316435
Autor: Worroll, Jane, Houghton, Peter
Nakladatel: Nakladatelství Kazda
Jazyk: čeština
EAN: 9788088316435
Rok vydání: 2019
Počet stran: 160
skrýt