Boghossian , Peter, Lindsay, James - Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory

Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788072529049
Cena eshop:
251 Kč
( Cena MOC: 279,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Boghossian , Peter, Lindsay, James - Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory

V knize Jak vést (zdánlivě) nemožné rozhovory autoři Peter Boghossian a James Lindsay seznamují čtenáře s přímočarými a praktickými konverzačními technikami, které jsou nezbytné k vedení rozhovorů na různá kontroverzní témata jako jsou klimatická změna, náboženské přesvědčení, genderová identita, rasová otázka, chudoba, imigrace nebo otázka kontroly prodeje střelných zbraní.
Boghossian a Lindsay vás naučí, jak vzbudit u partnera během dialogu pochybnosti a jak následně otevřít jeho mysl. Postupně provádějí čtenáře různými úrovněmi konverzace - od úplných základů, jakými jsou rady a návody pro vedení kvalitního dialogu, až po techniky na úrovni expertů, které se dají uplatnit při rozhovorech s názorovými extremisty.
Kniha je užitečným manuálem pro každého, kdo se chce naučit vést zdvořilou konverzaci a snaží se, aby jeho rozhovory s partnery byly prodchnuty snahou o porozumění a empatii.

„Tato kniha učí čtenáře, jak při vedení rozhovorů účinně argumentovat, jak smiřovat protichůdná stanoviska a nenuceně přesvědčovat konverzačního partnera. Autoři upřímně přiznávají, že se v minulosti při vedení rozhovorů sami dopouštěli různých chyb a při čtení postupně zjišťuji, že tytéž chyby dělám také. Svět by byl lepším místem, kdyby si tuto knihu přečetli všichni lidé."
Richard Dawkins, biolog a spisovatel
Kód titulu: 9788072529049
Autor: Boghossian , Peter, Lindsay, James
Nakladatel: Práh
Jazyk: čeština
EAN: 9788072529049
Rok vydání: 2021
Počet stran: 224
skrýt