Westová, Silke Rose, Sarosy, Joseph - Jak vyprávět příběhy dětem

Jak vyprávět příběhy dětem
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788076700499
Cena eshop:
268 Kč
( Cena MOC: 298,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Westová, Silke Rose, Sarosy, Joseph - Jak vyprávět příběhy dětem

Pomozte svým dětem postavit most mezi realitou a představivostí. Tím mostem je příběh.
Vyprávění příběhů buduje vztah mezi rodičem a dítětem a prohlubuje vzájemnou důvěru. Příběhy dětem pomáhají porozumět vlastním emocím, soucítit s ostatními a lépe chápat složitý svět, který je obklopuje. Kniha přináší rodičům, prarodičům a pedagogům návod na to, jak vyprávět příběhy pomocí souvislostí a tak, aby vypravěče i dětského posluchače pohltily.
Z klíčových pravidel intuitivního vyprávění autoři sestavili překvapivě snadnou metodu – díky ní se dobrým vypravěčem může stát skoro každý. Srozumitelně vysvětlují, jak lze využívat události a objekty z každodenního života, vyprávět pomocí souvislostí a tak, aby vás i vašeho potomka příběhy pohltily. Od vytváření příběhu se totiž vaše pozornost přesune k posilování vzájemného vztahu a probudí ve vás netušené dovednosti. Vyprávění příběhů je něco, v čem jste už teď dobří. Možná si to jenom neuvědomujete.

V knize najdete vysvětlení, jak příběhy všestranně obohacují naše životy i praktické rady, jak začít improvizovat se svými vlastními příběhy. Jediná odbornost, bez níž se neobejdete, je emocionální kontakt s vašimi dětmi – něco, v čem jste lepší než kdokoli jiný.
Publikace by neměla by uniknout rodičům, prarodičům a pedagogům.
Kód titulu: 9788076700499
Autor: Westová, Silke Rose, Sarosy, Joseph
Nakladatel: Nakladatelství Kazda
Jazyk: čeština
EAN: 9788076700499
Rok vydání: 2021
Počet stran: 160
skrýt