Sturgess, Stephen - Jógová meditace pro každý den

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075542908
Cena eshop:
296 Kč
( Cena MOC: 329,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Sturgess, Stephen - Jógová meditace pro každý den

Krásná, barevná, ilustrovaná kniha meditačních jógových technik, které povzbuzují cvičení jógy v nejširším slova smyslu – jako prostředek pro uklidnění mysli, zvýšení povědomí a spokojenosti a rozvoj hlubokého vnitřního míru.

Publikace navazuje na tradici Kriya jógy Vychází především z tradice Kriya jógy, jejímž cílem je přizpůsobit individuální vědomí božskému nebo univerzálnímu vědomí. Učitel jógy a meditace Stephen Sturgess v této knize odhaluje, jak díky pružnému tělu pokročit k životně důležité spokojené mysli.

Široká škála jógových praktik
Po prvním vysvětlení hluboké hodnoty meditace jógy, načrtnutí osmi jazyků jógy (jak v textu Jóga Sutras předkládá starý mudrc Patanjali) a poskytnutí jasných a komplexních vysvětlení našeho vnitřního energetického systému (včetně kundalini, čakry, nádi, tři těla a pět kosha), pak Stephen přináší širokou škálu jógových praktik, které mohou být použity jako pravidelný holistický program zdraví. Pokud bychom chtěli vidět tělo jako chrám, kombinace ásán, očistění a praktik pránajáma nejprve čistí okna chrámu – budování fyzického těla a mysli –, zatímco meditace pak svítí světlem do vnitřního prostoru – osvětlí Vnitřní Já a umožňuje hluboký pocit duchovnosti a míru.

Jak provádět každodenní jógovou meditaci

Část na konci je věnována pomoci čtenářům rozvíjet své osobní praktiky, včetně poradenství o životě s větším uvědoměním, jak dělat každodenní jógovou meditaci a řadu speciálně navržených ranních a večerních rutin od 15minutového programu až po 1 hodinu 45 minut. Souhrnně jsou čtenáři vedeni praktickou a výchovnou cestou směrem k pocitu zvýšeného klidu, radosti, štěstí, harmonie a osobního naplnění v životě, kde prožijí svůj plný potenciál jak pro kreativní myšlení, tak pro činnost.
Kód titulu: 9788075542908
Autor: Sturgess, Stephen
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075542908
Rok vydání: 2020
Počet stran: 160
skrýt