Repetto, Virginia - Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075542977
Cena eshop:
299 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Repetto, Virginia - Jogurtista – Návod na přípravu různých typů domácího jogurtu a recepty pro jeho další využití

Víte, že si jogurt můžete vyrobit doma a že všechno, co je k tomu potřeba, máte v kuchyni? S touto knihou můžete vyzkoušet různé druhy jogurtů, připravit lákavé pochoutky nebo jím nahradit obvyklé.
Jogurt = univerzální ingredience s blahodárnými účinky
Jogurt totiž není pouze rychlou snídaní nebo svačinou – je to univerzální ingredience s blahodárnými účinky, kterou můžete využít od předkrmů až po dezerty a inovovat tak svůj jídelníček – nejen že pokrmům dodáte nový rozměr chuti, ale také jím pohodlně nahradíte například máslo, smetanu, majonézu, mascarpone apod.
Praktické tipy k dosažení dokonalého výsledku
V knize najdete postup, jak připravit různé druhy jogurtu, a také tipy, aby se vám to dokonale povedlo. Seznámíte se i s přípravou jogurtu z odstředěného, bezlaktózového či kozího mléka, a dokonce i z rostlinného sójového nápoje.
Vždy čerstvé a chutné jídlo
Najdete zde 40 lahodných receptů jako například Labneh, Rizoto s hráškem a špenátem, Kuře marinované v bylinkách, Bylinková focaccia, Bavorský krém s nektarinkami a vanilkou, Nadýchaný levandulový piškot a další. Bio, zdravý, sezónní… to jsou jen některé z mnoha výhod vašeho jogurtu… a navíc bude vždy čerstvý a super chutný!
Kód titulu: 9788075542977
Autor: Repetto, Virginia
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075542977
Rok vydání: 2021
Počet stran: 112
skrýt