Tepperwein, Kurt - Jsem z tebe nemocný

Jsem z tebe nemocný
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788081005589
Cena eshop:
268 Kč
( Cena MOC: 298,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Tepperwein, Kurt - Jsem z tebe nemocný

Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají. Ve vztazích se toho hodně učíme, jelikož nám jsou pověstným zrcadlem.
Druhý díl se skládá ze tří přehledných abecedně řazených seznamů neboli rejstříků.

První obsahuje typické vztahové problémy s objasněním jejich pozadí a s radami či návodem, jak je řešit. Komunikace, sexualita, samota, touha po partnerovi a lásce, na druhé straně strach ze ztráty svobody a sebe sama, z odmítnutí či z toho, že budeme opuštění; rozchod a jak se s ním vyrovnat; peníze, běžný život; žárlivost, věrnost...
Další rejstřík sestává z negativních psychických stavů a pocitů se stručným vysvětlením, oč vlastně jde, jak se to ve vztahu projevuje a jaké jsou možné následky pro zdraví (v případě, že tyto pocity přetrvávají dlouhodobě a my je nijak neřešíme, ignorujeme nebo potlačujeme).

A nakonec třetí rejstřík popisuje konkrétní nemoci a jejich symptomy; vysvětluje je z hlediska našeho emocionálního života a fungování v intimních vztazích a radí, co dělat, abychom se uzdravili – duševně a následně i tělesně.
Kód titulu: 9788081005589
Autor: Tepperwein, Kurt
Nakladatel: Eugenika
Jazyk: čeština
EAN: 9788081005589
Rok vydání: 2018
Počet stran: 224
skrýt