Harvey, Sarah - Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075542878
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Harvey, Sarah - Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků

KAIZEN (japonské slovo pro „neustálé zlepšování“) je, podobně jako koncept marginálních zisků, myšlenka, že nepřetržité provádění malých, dosažitelných změn může vést k významným dlouhodobým zlepšením.

Vytvořte si pomocí KAIZENu dobré návyky a odstraňte ty špatné

KAIZEN, známý v obchodním a sportovním světě (nejznáměji používaný firmou Toyota), je také skvělým nástrojem pro pomalé zlepšování jakéhokoliv aspektu života bez pocitu strachu nebo ochromení výzvou. Tato kniha s krásnými ilustracemi a fotografiemi nabízí prostřednictvím KAIZENu způsob, jak si vytvořit dobré návyky a odstraňovat ty špatné, aniž byste na sebe byli příliš tvrdí. Důraz je spíše než na následování ostatních kladen na trpělivost a hledání pro sebe vhodných řešení a nevzdávání se, když věci nefungují.

KAIZEN je účinným nástrojem pro pozitivní změnu.

Spíše než na kritiku chyb se zaměřuje na vědomou, pozitivní změnu. KAIZEN přináší individuální a flexibilní přístup ke změnám, které můžete aplikovat na jakoukoliv oblast vašeho života, ať už se jedná o zdraví, vztahy, peníze, kariéru, zvyky, nové koníčky nebo životní pohodu. Můžete si ho přizpůsobit pracovnímu stylu, svým preferencím a osobnosti. KAIZEN působí na každého jinak, a proto je účinným nástrojem pro pozitivní změnu.

Sarah Harvey žila v Tokiu, když se zamilovala do japonské kultury a poznala KAIZEN. Nyní žije a pracuje v Londýně.
Kód titulu: 9788075542878
Autor: Harvey, Sarah
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075542878
Rok vydání: 2020
Počet stran: 272
skrýt