Štědroň, Jiří - Když zpívat, tak vesele!

Když zpívat, tak vesele!
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788073766238
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Štědroň, Jiří - Když zpívat, tak vesele!

Viktor Daněk, hrdina povídky Když zpívat, tak vesele, před revolucí úspěšný herec a hlavně zpěvák, se potkává s realitou života v novém režimu. Tam, kde byly kdysi příležitosti k vystupování, nastoupila byrokracie a předsudky. A tak je Viktor donucen změnit svůj život i zaměstnání. Osud ho zavede do podniku CGL – Cut Glass Lightening, kde se zapracovává v zcela nové profesi. Když už se mu začíná dařit a na minulost téměř zapomene, nastává v jeho životě nový zlom. Několik přátel ho přemluví, aby po dlouhé době opět vystoupil. Z původního přivýdělku by se nakonec mohl vyklubat skutečně velkolepý návrat na uměleckou scénu. Jenomže – dokáže Viktor dotáhnout všechno až do konce?
Ani Martin Haspra, hrdina povídky Šeříky až bílé, nepluje životem bez starostí. Jeho na pohled pevná hvězdná pozice muzikálové hvězdy se nečekaně zachvěje v základech. Doba je krutá, diváci se do hledišť jen tak pro nic za nic nehrnou. Slyší jen na opravdu údernou reklamu, jen na ty nejhlasitější, mnohdy ne úplně vybíravé marketingové výkřiky.
Autor se už dříve vyznal z lásky k happyendům. Tvrdívá, že jediné konce, které uznává, jsou ty šťastné. Povede se mu dodržet to i tentokrát?
Kód titulu: 9788073766238
Autor: Štědroň, Jiří
Nakladatel: Olympia
Jazyk: čeština
EAN: 9788073766238
Rok vydání: 2021
Počet stran: 272
skrýt