Špirochová, Lenka, Vatalová, Hana H. - Knihrátky s Námořnickou pohádkou

Knihrátky s Námořnickou pohádkou
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788074963797
Cena eshop:
473 Kč
( Cena MOC: 525,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Špirochová, Lenka, Vatalová, Hana H. - Knihrátky s Námořnickou pohádkou

Publikace Knihrátky s Námořnickou pohádkou - díly A a B z ediční řady Předčtenářská gramotnost jsou určeny pedagogům mateřských škol, kterým přináší rozsáhlý, ucelený blok aktivit založených na práci s pohádkou Ljuby Štíplové. Od základního textu se odvíjí celkem 50 různých činností vyzkoušených v praxi, s materiály vytvořenými na míru samotnými autorkami. Aktivity nabízejí různé úrovně obtížnosti,díky tomu každé dítě prožije stejnou činnost podle svých možností i schopností, a utváří si tak pozitivní vztah ke čtení a vzdělávání.

S Námořnickou pohádkou od Ljuby Štíplové se ocitneme na palubě škuneru a společně s námořníky a kapitánem prožijeme dobrodružství s kapitánovou babičkou, která neumí vařit. Tu a tam si zvesela zazpíváme, nebudeme zahálet a zlepšíme si fyzickou kondici, poznáme své myšlenky a zvládneme je sdělit, budeme se cítit bezpečně a sami nikoho neohrozíme, dozvíme se nové poznatky, budeme tvořit pro radost a bude nám to i slušet. Tuto plavbu prožijeme všemi smysly.
Čekají na vás sjednocené materiály vytvořené na míru podle původních ilustrací z knihy. Jestliže se to nabízí, naleznete u činností různé úrovně obtížnosti, a díky tomu každý prožije stejnou činnost podle svých možností a schopností. Jistě uvítáte i doprovodné fotografie a popsané zkušenosti z průběhu u každé činnosti.
Držíme pěsti, ať vítr do plachet klidně vane a tato plavba vás pobaví a obohatí stejně jako nás.
Kód titulu: 9788074963797
Autor: Špirochová, Lenka, Vatalová, Hana H.
Nakladatel: Raabe
Jazyk: čeština
EAN: 9788074963797
Rok vydání: 2019
Počet stran: 174
skrýt