kol., Málek, Jiří, Ševčík, Pavel - Léčba pooperační bolesti

4

Léčba pooperační bolesti
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788073456962
Cena eshop:
293 Kč
( Cena MOC: 325,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: kol., Málek, Jiří, Ševčík, Pavel - Léčba pooperační bolesti

Čtvrté aktualizované a doplněné vydání úspěšné monografie podává základní přehled problematiky pro všechny zdravotníky, kteří přicházejí do kontaktu s pacientem v perioperačním období.
Autoři zde předkládají doporučení pro léčbu pacientů rozdělená podle předpokládané intenzity pooperační bolesti a rovněž i nezbytná základní teoretická východiska.
Nechybějí ani kapitoly týkající se specifik pooperační analgezie u dětí, kojících matek, osob s chronickou bolestí, geriatrických a ambulantních pacientů. Závěrečná kapitola se zabývá organizací léčby pooperační bolesti ve zdravotnických zařízeních v podmínkách ČR. Uvedená doporučení jsou koncipována jako možné návody řešení pro určité modelové situace. Konkrétní postupy zůstávají v zodpovědnosti ošetřujícího lékaře.
Se vzrůstajícím vzděláním zdravotních sester je nepochybné, že budou mít stále větší a významnější úlohu ve sledování a poskytování pooperační analgezie. Autoři věří, že i pro ně a další zájemce o tuto problematiku například z řad studentů bude knížka užitečným zdrojem informací.
Kód titulu: 9788073456962
Podtitul: 4
Autor: kol., Málek, Jiří, Ševčík, Pavel
Nakladatel: Maxdorf
Jazyk: čeština
EAN: 9788073456962
Rok vydání: 2021
Počet stran: 196
skrýt