Láska, Lumír - Maitreya Buddha Sútra

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788086806778
Cena eshop:
432 Kč
( Cena MOC: 432,- )  Sleva 0 %
ks

Popis titulu: Láska, Lumír - Maitreya Buddha Sútra

Kniha mimo jiné pojednává o sklonech k psychologické sebetrýzni, o příčinách vzniku subjektivního vnitřního konfliktu, o následcích utrpení – KARMA, o možnosti zániku utrpení - BUDDHA, o poznání všech jevů – DHARMA, o společenství Blahovolných Přátel – SANGHA, o nesmírném prospěchu plynoucím z porozumění Skutečné Povaze Reality, o Vznešeném Buddhovi Šákjamunim zvaném GAUTAMA, o Pánu Ježíši Kristovi, o povaze Soucitu, o povaze Meditace, o povaze strachu a o nezměrných benefitech plynoucích z ochoty Přání Štěstí Všem bytostem bez rozdílu.

Zvláště pak podrobně autor rozpracoval tři hlavní kapitoly zaměřené na výklad Matice Univerzálního Zákona Pomíjivosti, znaku „ne-já“ a Čtyř Vznešených Pravd. Čtenáři se mohou těšit také na Mantru Buddhy Ryzí Přímosti a na blahodárné účinky dostupné všem, kteří porozumějí jejímu hlubokému významu a budou se práci s ní věnovat.

Kniha MAITREYA BUDDHA SÚTRA aneb PRÁZDNOTA… MATKA DĚDICŮ NESMRTELNOSTI je přímou navigací k cíli Každé jediné bytosti do Konečného Stavu NIRVÁNA. Autor o této knize tvrdí, že je Poslední Sútrou tohoto věku, sestavenou jazykem dnešního světa tak, že jedno její jediné přečtení umožní bytosti, která se Upřímně Namáhá porozumět výkladu Učení Buddhy, Uskutečnit své vlastní Osvícení v tomto svém jediném životě bez předchozí duchovní praxe.
Kód titulu: 9788086806778
Autor: Láska, Lumír
Nakladatel: Lumír Láska
Jazyk: čeština
EAN: 9788086806778
Rok vydání: 2020
Počet stran: 272
skrýt