Pavelčík, Vojtěch - Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti

Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788090485730
Cena eshop:
288 Kč
( Cena MOC: 320,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Pavelčík, Vojtěch - Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti

Publikace reaguje na zvyšující se poptávku po návratu manuálních aktivit do života dětí, a to nejen těch školou povinných, ale zejména předškoláků. Právě na ně je tato kniha především zaměřena. Určena je pak hlavně dospělým čtenářům – pedagogům v předškolních zařízeních, lektorům v rodinných a mateřských centrech i rodičům. Všem, kteří mají potřebu vlastním či svěřeným dětem zprostředkovat možnost kontaktu s nářadím, manuální prací, radostí a uspokojením nad výsledkem vlastní duševní i fyzické činnosti.
Kniha je koncipována jako manuál, který poradí, jak kutilské aktivity organizovat, jak je s dětmi komunikovat a kde a jak zajistit potřebné nářadí či materiál. Kromě teoretické části zaměřené na fungování a provozování kutilských aktivit najdete v knize i popis nejzákladnějších druhů nářadí a aktivit s nimi souvisejícími. Nechybí ani řada tipů se stručnými návody na dvacet jednoduchých dětských výrobků. Publikace reflektuje desetileté zkušenosti autora s vedením kutilského kroužku pro děti ve věku od 3 do 6 let.

Na tuto publikaci tematicky navazuje a po obsahové stránce ji doplňuje e-kniha Kutilovy výrobky – polytechnika pro předškolní děti.
Kód titulu: 9788090485730
Autor: Pavelčík, Vojtěch
Nakladatel: Rodinné a komunitní centrum Paleček
Jazyk: čeština
EAN: 9788090485730
Rok vydání: 2021
Počet stran: 144
skrýt