Hlásková, Alžběta - Manuál hravého rodiče

Manuál hravého rodiče
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788011007508
Cena eshop:
359 Kč
( Cena MOC: 399,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Hlásková, Alžběta - Manuál hravého rodiče

Chtěli byste, aby vaše dítě zvládalo běžné činnosti bez odmlouvání a vztekání? Unavuje vás, že své dítě neustále usměrňujete a ono stejně neposlouchá? Co to zkusit jinak: s menší námahou a lepším výsledkem!

V knížce najdete 200 konkrétních tipů pro rodiče, prarodiče, tety, strejdy, chůvy nebo pedagogy, jak pomocí drobných hravých nápadů děti jdou ochotně spinkat, mýt se nebo na procházku. Knížka je řazená podle témat, která rodiče nebo vychovatelé potřebují s dětmi zvládnout. A navíc jsou v ní skvělé ilustrace Martina Rybáře!

„V této knize nečekejte žádnou nudnou teorii! Partner se jeden den začetl (ještě ke všemu úplně dobrovolně) a druhý den jsem ho načapala, jak dělá ze syna palačinku a oba se tím ohromně baví. Našli jsme plno inspirace, jak jednoduše řešit i nejednoduché situace."
Sandra Šecová, maminka a výtvarnice

"Dítě není „malý dospělý“. Dospělá řeč a dospělé argumenty, dospělá logika je malým dětem docela nedostupná. Přesvědčování malého Honzy, že si musí vzít šálu a čepici, protože nastydne, bylo vyzkoušeno generacemi maminek. A víme, že nefunguje. A právě proto je 200 nápadů na hry a tvořivé zábavné pobývání s dětmi, které Alžběta Hlásková sestavila do své knížky, tak prima. Stačí otevřít na kterékoliv stránce a zkusit to!"
PhDr. Petra Winnette, PhD, vědkyně, pedagogžka a psychoterapeutka, Institut Natama, 1. Lékařská fakulta UK

"Tatínkům se někdy vyčítá, že s dětmi dokážou jen blbnout. Alžběta Hlásková ukazuje, že ono blbnutí je nástrojem k řešení množství složitých situací dětí, jako je jejich strach, čistění zubů, cestování nebo lhaní."
Petr Míchal, tatínek, poradce pro náhradní rodiny, lektor a supervizor
Kód titulu: 9788011007508
Autor: Hlásková, Alžběta
Nakladatel: Institut fyziologické socializace
Tvůrci: Ilustrátor: Martin Rybář
Jazyk: čeština
EAN: 9788011007508
Rok vydání: 2022
Počet stran: 260
skrýt