Dvořák, Aleš - Měl bys běžet, jestli to chceš stihnout

Měl bys běžet, jestli to chceš stihnout
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090670600
Cena eshop:
225 Kč
( Cena MOC: 250,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Dvořák, Aleš - Měl bys běžet, jestli to chceš stihnout

Všichni vám ochotně dají spoustu dobrých rad, jak běhat, abyste byli rychlejší, jak jíst, abyste byli zaručeně zdravější, a jak se chovat, abyste si prodloužili život. Zapomeňte na instantní recepty a návody, jež mají zajistit nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. „Měl bys běžet, jestli to chceš stihnout“ vám nic takového nedá – neposkytuje zaručeně funkční postupy, jak si zlepšit život. Místo toho vám může na základě vědeckých poznatků ukázat směr.
Kniha nechává čtenáře přístupnou formou nahlédnout pod pokličku toho nejkomplexnějšího stroje, jaký člověk zná: lidského těla.
Kde se vlastně bere energie? Proč bychom měli sportovat? Jsou moderní stravovací systémy skutečně tak zdravé, jak nám někteří tvrdí? Co všechny ty cukry, tuky, bílkoviny? K čemu jsou a proč je potřebujeme? A když se stroj zadrhne, co s ním potom?
Tato kniha nepřináší univerzální odpovědi, ale dá vám všechny potřebné informace, abyste si dokázali na všechny otázky (běžecké i neběžecké) týkající se fungování těla odpovědět sami.
Kód titulu: 9788090670600
Autor: Dvořák, Aleš
Nakladatel: VERBUM Publishing
Jazyk: čeština
EAN: 9788090670600
Rok vydání: 2018
Počet stran: 204
skrýt