Parish, Stan - Milenci a zloději

Milenci a zloději
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076420632
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Parish, Stan - Milenci a zloději

„Vždyť víš, k čemu ses tehdy upsal.”
Jako mladý souhlasil Alex, že za peníze a ochranu provede kdejakou loupež na zakázku. Později v něm však dozrálo přesvědčení, že láska a zločin nejdou k sobě.
Jenže kdo jednou vstoupí do světa drog, překupnictví a politiky kartelů, už z něj jen tak neunikne. Může si třeba i myslet, že jedná sám za sebe a nikdo mu nemá co poroučet, ale ve skutečnosti zůstává i nadále loutkou v rukou těch, kteří se neohlížejí na nikoho jiného než sami na sebe. Podobný příběh se neodehrává jen na stránkách tohoto románu, ale bohužel i v reálném životě; o to větší je jeho naléhavost a syrovost.

Alex až po létech pochopí, že to jediné, co člověku zbyde a na čem doopravdy záleží, jsou vztahy s lidmi, kde se nic nepředstírá. Netuší ovšem, že v zápasu o udržení takového vztahu bude muset dát v sázku nejen svůj vlastní život, ale právě i životy svých nejbližších. Román nabízí nevšední pohled nejenom do světa zločinu, ale především do osudů lidí, kteří v něm žijí a navzdory jeho krutosti zakoušejí nejenom přátelství, ale dokonce i lásku.
Kód titulu: 9788076420632
Autor: Parish, Stan
Nakladatel: Vendeta
Jazyk: čeština
EAN: 9788076420632
Rok vydání: 2021
Počet stran: 296
skrýt