Segati, Katarína - Milionová deprese

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075683137
Cena eshop:
224 Kč
( Cena MOC: 249,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Segati, Katarína - Milionová deprese

Milionová deprese je příběh ženy, která se rozhodla přes nepřízeň osudu, života a rodiny uspět. Neměla nic a opustila vše. Jediné, na co se mohla spolehnout, byla jenom ona sama. Velikost a moudrost každého z nás je nekonečná. Zapomínáme na to a velmi často také pochybujeme o sobě samých. Není divu. Lidé kolem nás kritikou nešetří a opakovaná lež se nám stává velmi často pravdou.
Dovol mi ale ukázat ti, že největší síla a schopnosti dřímají jenom v tobě samém. Ano, jsi to právě ty. Naprosto skvělá bytost, která se měla narodit nyní a právě pro tento svět. I ty máš svůj velký význam. Vesmír není malicherný a nečiní nic z rozmaru. I ty máš svůj velký úkol a jsi důležitou součástí našeho života. A tím myslím i toho mého.
Člověk prožívající deprese je pro mě vždy velkou osobností s teplým srdcem. Deprese nemůže mít totiž člověk z kamene, ale pouze člověk s čistou duší a láskou. Jen člověk zažívající pocity a emoce dokáže být zasažen depresí, neboť deprese je jazykem našich pocitů.
Nesmírně si vážím tvé důvěry, dovol mi proto převyprávět ti příběh jedné ženy, která svůj boj nevzdala a získala vše, po čem i ty nyní toužíš.
Kód titulu: 9788075683137
Autor: Segati, Katarína
Nakladatel: Segatti
Jazyk: čeština
EAN: 9788075683137
Rok vydání: 2021
Počet stran: 175
skrýt