Schieb, Armin - Mravenci - život lesního společenství

Mravenci - život lesního společenství
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788076700369
Cena eshop:
538 Kč
( Cena MOC: 598,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Schieb, Armin - Mravenci - život lesního společenství

Mravenci patří k nejpozoruhodnějším živočichům. Při pohledu do mraveniště nás nepřestává udivovat dokonalá organizace jejich společenství a v širších souvislostech i jejich nezanedbatelný vliv na životní prostředí. Soužití mravenců a jejich fascinující schopnost vzájemně komunikovat inspirovaly Armina Schieba k neobvyklému projektu: v digitálně modelovaných hyperrealistických 3D ilustracích nám ve své knize poskytuje pozoruhodný vhled do života mravenců lesních.
Koncepce knihy umožňuje vnímat anatomii, biologii, životní cyklus mravenců i sociální strukturu a komunikaci uvnitř mravenčí kolonie mnohem intenzivněji než při reálném pozorování mraveniště pouhým okem. Dokonalé 3D makro ilustrace vizualizují s překvapivou přesností i ty nejmenší detaily mravenčího mikrosvěta. V kombinaci s odbornými popisy jsou zdrojem k získání komplexních znalostí.
Tato netradiční vědecká expedice do světa mravenců je díky jedinečnému zpracování bohatá na informace, ale její absolvování se pro vás rovněž stane objevným zážitkem.
Kód titulu: 9788076700369
Autor: Schieb, Armin
Nakladatel: Nakladatelství Kazda
Jazyk: čeština
EAN: 9788076700369
Rok vydání: 2021
Počet stran: 128
skrýt