Gray, John - Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše

Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788072528837
Cena eshop:
314 Kč
( Cena MOC: 349,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Gray, John - Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše

Praktický návod, jak zlepšit vzájemné porozumění a dosáhnout v partnerských vztazích toho, co od nich očekáváme.
Nová předmluva autora po 30 letech, psaná jen pro české modernizované vydání.
Desítky milionů prodaných výtisků ve světě a celkem už 150 000 prodaných výtisků v ČR
Kniha, která nic neztratila na své aktuálnosti a stále pomáhá párům na celém světě udržet, prohloubit a zlepšit jejich vztahy
Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly. Potom však přišli na Zem a stihla je ztráta paměti: zapomněli, že pocházejí z různých planet. Touto metaforou vysvětluje Dr. John Gray běžné konflikty mezi muži a ženami a ukazuje, jak se odlišnost mezi pohlavími může projevovat a bránit navázání uspokojivých milostných vztahů. Na základě své mnohaleté zkušenosti úspěšného poradce párů i jednotlivců radí, jak neutralizovat rozdíly ve stylu komunikace, citových potřebách a způsobech chování a dosáhnout tak většího porozumění mezi partnery.
Díky Johnu Grayovi už 30 let víme, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Kniha Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše je nedocenitelný návod k vytvoření hlubších a uspokojivých vztahů. Za 30 let, které uplynuly od prvního vydání, se na celém světě prodaly desítky milionů výtisků a byla přeložena do více než 40 jazyků. Kniha nijak neztratila na své aktuálnosti: stále pomáhá, uzdravuje a vysvětluje.
Jubilejní vydání s novou grafickou úpravou, kniha také prošla opětovnou důkladnou redakcí.
Kód titulu: 9788072528837
Autor: Gray, John
Nakladatel: Práh
Jazyk: čeština
EAN: 9788072528837
Rok vydání: 2021
Počet stran: 248
skrýt