Voldán, Petr - Na vlnách s Petrem Voldánem

Náhled obálky není k dispozici
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788075657091
Cena eshop:
313 Kč
( Cena MOC: 348,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Voldán, Petr - Na vlnách s Petrem Voldánem

„Koho jsem potkal, co jsem viděl, leccos i zkusil a mnohé zažil...“ Tak charakterizuje Petr Voldán knihu, ve které vás vyzývá – pojďte si povídat. V řádcích se zrcadlí šestadvacetiletá zkušenost s rozhlasovým mikrofonem, okouzlení zvukem a provokativní nutkání objevovat zajímavosti jak doma, tak ve světě.
Vydáte se s ním na cesty, na kterých budete společně hledat klíče k příběhům lidí neznámých i světem obdivovaných. Dozvíte se, jak se přestupuje z ledoborce na ledoborec, kde se vzal na polici autorovy knihovny Hurvínek, kterého přivezl kdysi do Moskvy profesor Josef Skupa, kolik druhů chleba po světě autor upekl, kam až vedlo setkání s Dagmar Peckovou při nákupu brambor v Londýně nebo proč se chodil učit správnou rozhlasovou řeč do Stavovského divadla v Praze.
Autor vybízí otázkami k zamyšlení, provokuje fantazii, prezentuje, ale nevnucuje názory. Řádky z pera tohoto ostříleného rozhlasáka budete nejen číst, díky zvláštní zvukové linii vyprávění je možná v duchu i uslyšíte. A nejlépe prý budou ladit u šálku dobré kávy.
Kód titulu: 9788075657091
Autor: Voldán, Petr
Nakladatel: Jota
Jazyk: čeština
EAN: 9788075657091
Rok vydání: 2020
Počet stran: 191
skrýt